Markizácka moderátorka Miriam Kalisová je po takmer dvoch rokoch opäť slobodná, pričom smutnú správu zverejnila aj na sociálnej sieti. Svoj posledný vzťah nazvala veľkým omylom, čo prekvapilo predovšetkým jej bývalého partnera, ktorý sa rozhodol reagovať.

Miriam Kalisová pred pár dňami oznámila rozchod s riaditeľom eventovej agentúry Michalom Menkynom. ,,Každý človek si aspoň raz v živote musí prežiť najväčší omyl svojho života. Tým mojím bol môj posledný vzťah,“ otvorene napísala na sociálnej sieti, pričom podľa jej slov je už poučená dosť.

Vyjadrenia moderátorky však nepríjemne prekvapili jej bývalú lásku, ktorá sa nestačí čudovať. Michal si totiž nevie vysvetliť, prečo sa mama 6-ročnej Mie rozhodla takýmto spôsobom hovoriť o ich vzťahu, ktorý bol plný lásky. ,,Verím, že mi to raz povie, prečo to nazvala omylom. Je mi to zatiaľ nejasné. Tieto dni sa s ňou snažím komunikovať. Neviem k tomu zaujať iné stanovisko iba prekvapenie. Som z toho smutný. Neviem, ako vôbec reagovať. My sme sa rozišli pred pár dňami, je to celé čerstvé,“ povedal blondínkin ex pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Michal Cherry Menkyna, Miriam Kalisová, YT/Ženský Web