Jeden z najúspešnejších hudobníkov všetkých čias má na svojom konte množstvo legendárnych hitov, avšak počas rokov na výslní neraz prepadol aj návykovým látkam. Napriek skutočnosti, že v poslednom období bol “čistý”, musí pre nechcenú závislosť rušiť pripravované koncerty!

Steven Tyler, líder kapely Aerosmith, skončil tesne potom, ako oslávil 74. narodeniny, na odvykačke. Spevák hitov Crazy, I Don’t Want to Miss a Thing či Cryin’ bol dokonca nútený zrušiť turné skupiny v Las Vegas, pričom hudobníci vydali prostredníctvom sociálnej siete Instagram oficiálne vyjadrenie.

„Ako mnohí viete, náš milovaný brat Steven dlhé roky pracoval na svojej triezvosti. Pred turné absolvoval operáciu nohy, no pre veľké bolesti sa pre užívanie liekov od bolesti jeho závislosť spustila znova. Dobrovoľne preto vstúpil do odvykacieho programu, aby sa sústredil na uzdravenie. Je nám naozaj ľúto, že našim priateľom a fanúšikom musíme oznámiť, že rušíme prvé kolo koncertov v júni a júli, aby sa Steven mohol sústrediť na svoje uzdravenie,“ napísali úprimne s tým, že s koncertmi budú pokračovať v septembri.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/aerosmith | Video: YouTube