Karin posúva hranice: Z prejavu víťazky duelu padnete na zadok!

Dátum:

Reality šou Farma je plná bizarných situácii, hádok či zábavných momentov, pričom farmári sa v nej predsa len vždy niečo naučia. Kým niektorí sú na ťažkú vidiecku prácu zvyknutí, mladé tváre zo statku zrejme nikdy pred natáčaním šou manuálnu robotu v záhrade nezažili.

Karin Dvořáková sa netají tým, že do reality šou Farma 10 sa prihlásila najmä kvôli tomu, aby sa zviditeľnila. Nevedno síce, či chce po ukončení súťaže rozbehnúť kariéru influencerky, založenú na provokatívnych fotkách, ako to už býva železným pravidlom, alebo sa bude venovať niečomu zmysluplnejšiemu. Jedno je však isté! Blondínka, ktorá sa iba pred pár hodinami vrátila na statok ako víťazka piatkového duelu, vie dokonale napodobniť hospodárske zvieratá!

Fanúšikovia tvorcom relácie vyčítali, že pre duel Karin vs. Martin Šmahel boli vybrané neadekvátne úlohy, ktoré okato nahrávali práve 25-ročnej Banskobystričanke. Sympatický fitnessák si ju vybral do súboja práve pre tvrdenie, že na Farmu išla len z dôvodu, aby sa zviditeľnila a považoval ju za ľahkého súpera.

Mladá barmanka, ktorá má vyštudovaný prvý stupeň aplikovanej etiky, mieni po ukončení reality šou rozbehnúť kariéru, avšak doposiaľ nevedno v čom. Ak by sa jej nepodarilo presadiť na sociálnych sieťach alebo ako moderátorke, speváčke, herečke či modelke, jedno je isté. Karin na statku ukázala, že dokáže dokonale imitovať zvieratá, o čo sa podelila i so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. A že jej to ide na jednotku!

Zdroj: Markiza | Video: Instagram/Karinnett | Foto: Markiza, Instagram/evelynjefresh, Karinnett

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...