Karin sa s ostatnými farmármi uvoľnila v družnej debate, kde sa išli všetci popukať od smiechu. Hlavnou témou boli Petrove intímnosti, o ktorých nemali ostatní na statku ani tušenia.

Karin sa na statku v kruhu ostatných farmárov uvoľnila a vo vtipnej debate sa išli všetci popukať od smiechu. Hlavnou témou bol pritom Peter, ktorý mal pred časom v súkromí radiť neskúsenému Dominikovi v oblasti posteľných hrátok. Ostatní farmári ale pri „zasväcovaní“ neboli, a tak im Karin ochotne prerozprávala, o čo išlo.

Intímnosti, o ktorých dokázal Peter Harezník pred Dominikom rozprávať úplne bez okolkov a s obrovským zanietením, do detailov vyzradila blondínka z Banskej Bystrice: „Ideš nižšie, nižšie, Domčo, a tie flajtre, a ten kliť*k, Domčo, Domčo, a potom to tam až po koreň, ale Domčo, jazyka,“ baví sa pri napodobňovaní Petra Karin, ktorá pred pár dňami vyradila Martina v dueli, ktorý niektorí diváci označujú za nespravodlivý.

Peter bol síce v kruhu farmárov prítomný, no slovo prenechal ostatným a s úsmevom počúval historku o sebe samom. Karin z neho ale napokon dostala odpoveď, keď sa začala debata o tom, ako dlho TO už farmári nemali. Blondínka totiž na Peťovu sťažnosť, že sú to už dva mesiace, pohotovo odpovedala: „Peťo, ale veď si mal,“ usmieva sa. Z Petra ale vypadla nečakaná reakcia: „To boli len také hrátky,“ zmieta tému zo stola. Už o pár hodín ale čaká farmárov vážnejšia debata, pri ktorej vypadne ďalší z finalistov…

Zdroj: farma.markiza.sk  | Foto: YouTube