Princ William s manželkou patria medzi jeden za najsympatickejších a najharmonickejších párov, ktorý obdivuje snáď celý svet. Obom nechýba na tvári neustále úsmev a dobrá nálada, ktorú s radosťou prenášajú na svoje okolie.

O Williamovi a Kate je známe, že obaja majú zmysel pre humor a dokážu si urobiť srandu aj zo samých seba, čo je skutočne veľmi sympatické. Kate už viackrát zavtipkovala na adresu Williamových ubúdajúcich vlasov, čo nejedeného prítomného určite rozosmialo. Teraz si však podal William svoju manželku.

[sociallocker]Dvojica sa objavila na jednom charitatívnom podujatí, ktorého cieľom bolo vyzbierať peniaze na výstavbu detského hospicu. Samozrejme, ani na tejto akcii nemohlo chýbať dobré jedlo, o ktoré sa postarali piati kuchári, držitelia michelinskej hviezdy. Kate sa počas rozhovoru s nimi vyjadrila, že William si musí väčšinou vystačiť s jej varením, čo vojvoda ale taktiež pohotovo okomentoval: „To je dôvod, prečo som taký chudý,“ zavtipkoval na adresu svojej manželky, čo ihneď rozosmialo prítomných hostí.

Kate s Williamom tak opäť ukázali, že i napriek prísnemu kráľovskému protokolu sa dokážu s ľuďmi rozprávať o úplne bežných témach. Teraz sú nám ešte viac sympatickejší, čo poviete?

Zdroj: zivot.cas.sk | Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]