Prípadu malého Adamka, ktorý otriasol Slovenskom v lete minulého roka, sa ujal aj Vilo Rozboril v relácii v Siedmom nebi. Chlapčeka vtedy v hroznom stave našla jeho matka v jasliach a považovala za vinnú učiteľku. Kde je však pravda?

[sociallocker]Iba 9-mesačného synčeka Adamka si mama Veronika vyzdvihla v osudný deň zo škôlky s modrinami na tvári a pohryzenou rukou. “Išla som Adama vyzdvihnúť z jasličiek a počula som ho plakať až von. Plakal na koberci, sedel, plakal, triasol sa. Musel dostať silnú ranu, lebo mal otlačené prsty na líčku. Bol to kusanec od dospelej osoby. Dali mu facku a poškriabali ho nad okom. Ráno ho tam niesol priateľ a za neho dám ruku do ohňa,” vyjadrila sa Adamkova mama Veronika v jojkárskej relácii.

Prípadom sa začala zaoberať aj polícia. Objavili sa aj také špekulácie, že by za tým mohla stáť práve Adamkova mama. “Odobrali sa odtlačky zubov mne, priateľovi aj učiteľke. Mali sme ísť aj na detektor lži, ale napokon sme nešli, lebo povedali, že to pre nich nie je dôkaz,” pokračuje Veronika.

Relácia jej aj partnerovi Mariánovi však umožnila absolvovať skúšku na detektore lži. Výsledky testu dokázali, že partneri sú nevinní. Dvojica sa po absolvovaní testov vybrala na dovolenku, kde prebehla dokonca aj žiadosť o ruku. Nanešťastie ich cesty sa rozišli a dvojica spolu už nežije.

Adamkov prípad však stále nie je uzatvorený. Podľa relácie v Siedmom nebi je Adamko teraz umiestnený v detskom domove. “Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje, vyšetrovateľka si prevzala výsledky expertíz. Po ich naštudovaní rozhodne o ďalšom postupe,” prezradila pre topky.sk hovorkyňa krajského policajného zboru v Trnave.

Zdroj: topky.sk, Facebook | Foto: Facebook
[/sociallocker]