Slávny herec Pierce Brosnan je nesmierne vďačný, že má po svojom boku už 28 rokov milovanú ženu. Jeho manželka pri ňom stála v najťažších chvíľach života. Aj napriek tomu je terčom mnohých posmeškov týkajúcich sa jej plnších tvarov.

Predstaviteľ kultového Jamesa Bonda sa s hrdosťou na verejnosti ukazuje po boku svojej milovanej manželky Keely. 58-ročná žena však musí neustále čeliť tvrdej kritike kvôli jej kyprým krivkám. Mnohí fanúšikovia vrátane médií jej vyčítajú, že nemá tak dokonalú postavu ako pred pár rokmi. Pierce Brosnan však znova potvrdil, že svoju polovičku oddane miluje a rozhodne ju neplánuje vymeniť za mladšiu krásku iba kvôli pár kilám navyše.

Dokonca priznal, že nedávno jej manželke ponúkli priatelia operáciu na zníženie hmotnosti. ,,Ale ja veľmi milujem každú krivku jej tela. V mojich očiach je to tá najkrajšia žena. Aj preto, že je tu pre našich päť detí. V minulosti som ju naozaj miloval aj pre jej osobnosť, nielen pre krásu, a teraz ju milujem ešte viac, že je matkou mojich detí. A som na ňu veľmi hrdý a stále sa snažím byť hodný jej lásky,“ napísal na sociálnej sieti milujúci muž.

69-ročný umelec má z prvého manželstva s Cassandrou Harrisovou tri deti, no v roku 1991 zomrela na rakovinu vaječníkov. O tri roky neskôr spoznal herec sympatickú novinárku, ktorá bola ochotná prijať do svojho života i jeho potomkov. S Keely má ďalšie dve deti, pričom Pierce nikdy nezabudne na výročie svadby, ktoré oslavuje aj na sociálnych sieťach dojímavými vyjadreniami na adresu manželky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/piercebrosnanofficial  |  Foto: IG/piercebrosnanofficial, Twitter