Katarína Knechtová sa na domácej hudobnej scéne z určitej časti preslávila aj ako rebelka, keď si v minulosti nechala úplne ostrihať svoju korunu krásy. Od toho času už pretieklo veľa vody a úspešná speváčka sa z chlapčensky pôsobiacej hudobníčky zmenila v zmyselnú ženu.

41-ročná Prešovčanka Katarína Knechtová začínala svoju kariéru po boku bratov Táslerovcov, až kým v roku 1997 založila kapelu Peha. Práve počas obdobia, kedy bola líderkou obľúbenej skupiny, prešla mnohými premenami, pričom k tým najzásadnejším jednoznačne patrí vyholená hlava.

S príchodom sólovej kariéry a s pribúdajúcimi rokmi sa však aj z divokej rebelky stala očarujúca Femme Fatale, ktorá svojim výzorom ohromuje davy fanúšikov. V posledných dňoch však Katka stavila na istú dávku extravagancie, keď sa na sociálnej sieti pochválila novým zostrihom. Jej vlasom síce ostala pôvodná dĺžka, avšak ofina speváčky sa zásadne skrátila.

“Takto isto debilne som mala aj ja ostrihanu ofinu od kadernícky, od vtedy si ju radšej stíham sama,” znie jeden z komentárov, ku ktorým sa pridáva ďalší diskutujúci: “Kde si nechala ofinu? Vyzerá to hrozne,” nešetrili speváčku, ktorá sa však nikdy nebála experimentovať. Čo si o jej zostrihu myslíte vy?

Ako to diablici pristalo v ružových bikinách môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: IG/katarinaknechtovaofficial