Katarína Knechtová čelí poriadnej vlne kritiky po tom, čo v najnovšej časti SuperStar – Super výber nechutne znemožnila Čecha Tomáša Krížka, ktorý nezvládol vystúpenie v ťažkých a nervydrásajúcich podmienkach.

Najlepších 120 súťažiacich sa dostalo do ďalšej fázy pod názvom Super výber. Celodenné čakanie a skúšanie nádejných spevákov si vyžiadalo svoju daň, keď nie všetci ukázali 100 % predstavenie. Jeden z nepresvedčivých výkonov predviedol aj Tomáš Krížka. Mladý Čech si po odspievaní musel vypočuť nepekné hodnotenie od Kataríny Knechtovej.

Ty si presne prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že asi nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš,“ vyšlo z úst slovenskej speváčky. Šokujúce zhodnotenie spevu mladíka nenechalo divákov šou dlho chladnými a ihneď prejavili vlnu nevôle s takýmto správaním porotkyne. Katarína Knechtová zároveň zareagovala vyjadrením na Instagrame, kde uviedla, že Tomáša vyhľadala a ospravedlnila sa mu. K odvysielanej časti sa na tejto sociálnej sieti vyjadril aj samotný Tomáš Krížka, keď prezdieľal jeden z komentárov diskutujúcich fanúšikov.

Čo si myslíte o vyjadreniach Kataríny Knechtovej?

Katarína Knechtová vs Tomáš Križka

Reakcie fanúšikov na výrok Kataríny Knechtovej

https://www.youtube.com/watch?v=l4gZBAamBnc

Reakcia Tomáša po odvysielaní

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube