Aj Boris Kollár sa chce páčiť! Multiotecko vycestoval spolu s partnerkou Laurou Vizváryovou do Turecka, kde ho čaká estetický zákrok. Ten dostal pod stromček práve od svojej mladšej polovičky.

Populárnemu slovenskému multioteckovi už pomaly ťahá na 60-tku. Avšak aj uňho platí, že vek je len číslo. 58-ročný Boris Kollár sa drží v super kondícii, o čom svedčia i jeho najmladšie ratolesti.

Mamička polročného Abnera sa pred časom stala jeho oficiálnou partnerkou. Dvojica sa neskrýva a jeden k druhému sa hrdo hlási aj na sociálnych sieťach. Laura Vizváryová je však od bývalého predsedu parlamentu o 30 rokov mladšia a uvítala by zrejme, keby i Boris vyzeral o čosi mladickejšie. Darovala mu tak transplantáciu vlasov.

Konečne tá vyvolená? Laura o tom, či im to s Kollárom vydrží!

„Chcel som to už roky, nebol na to čas a dostal som to ako darček na Vianoce od Laury. Tak som si povedal, prečo nie,“ prezradil pre Čas.sk Boris, ktorý sa aktuálne spolu s blondínkou nachádzajú v Istanbule. „Konečne mám po 8 rokoch čas aj na seba, na deti, na rodinu a na koníčky. Celý zákrok na klinike aj s obedom, po ktorom sa pokračuje, trvá asi šesť hodín,“ vysvetlil Kollár.

Ten sa z vyhľadávanej tureckej kliniky prihovoril aj sledovateľom na sociálnej sieti. „Tak ja sa už dám nahovoriť asi na všetko… Snáď to nebudem ľutovať, prvé pocity z kliniky sú úžasné, tak vám dám vedieť neskôr,“ napísal k videu.

Zdroj: Čas.sk, Instagram/kollarboris | Foto: Instagram/kollarboris, _leyla_lv_