Boris Kollár je azda najznámejším slovenským mulimilionárom, keďže v médiach sa často píše o tom, ako sa rozrastá počet jeho detí a zároveň bol aj predsedom parlamentnej strany SME RODINA.

Bolo by zaujímavé vidieť, koľko platí matkám svojich detí alebo čo všetko svojim ratolestiam kupuje. Každopádne, jeho najstaršia dcéra Alexandra má už 22 rokov a evidentne jeho peniaze nepotrebuje.

Aktuálne sa sťahuje do Indie za svojim partnerom, ktorý je pre zmenu synom miestneho boháča, ktorého hodnota majetku sa odhaduje na 2 miliardy dolárov. Možný svokor  Alexandry je developer, a okrem kancelárskych a skladových priestorov vlastní aj obrovskú jazdeckú školu, kde chová kone. Alexandra, mimochodom, Slovensko reprezentuje práve v jazde na koni, ktorá rozhodne nie je lacnym špásom.

Práve koňom sa plánuje ale Kollárova dcéra údajne plánuje venovať aj v Indii. „Nebudem v Indii len oddychovať, ale aj pracovať. Chcem si založiť firmu. Plus budem jazdiť a pomáhať v stajni, venovať sa koňom a zrejme budem aj trénovať detičky,“ prezradla. Jej priateľ medzičasom bude zastupovať v Indii svojho úspešného otca.

Zdroj: Pluska | Foto: IG/ahornakova, IG/kollarboris