Posledné dni sa Boris Kollár objavuje v médiách v súvislosti s jeho ďalším potomkom. Údajne 16. dieťa malo prísť na svet krátko po synčekovi Abnerovi, ktorého mamou sa stala v júli podnikateľka Laura Vizváryová. Čo na to blondínka hovorí?

To, že sa Boris Kollár stal nedávno opäť otcom, najprv vykričala do sveta jeho bývalá partnerka a mamička dvoch synov Barbora Richterová. Krátko nato ale správu potvrdila aj atraktívna mama 25-ročnej Vanessy Hrubovčákovej z Humenného, ktorá politikovi porodila syna.

boris kollár

Mnohých zaujíma, čo na túto zarážajúcu skutočnosť hovorí Laura Vizváryová. Tá má nielenže s politikom iba 4-mesačného synčeka Abnera, ale trávi s ním aj čas a hrdo ho vo všetkom podporuje. Čerstvá dvojnásobná mamička tak na správy odpovedala hromadným oznamom, ktorý zverejnila vo svojom príbehu na Instagrame.

kollár

,,Priatelia, nemusíte mi písať každú polhodinu, že čo ja na to, že má Boris údajne už ďalšie druhé alebo tretie dieťa??!!” napísala s vyrehotanými smajlíkmi Laura.

,,Skôr sa opýtajte, čo na to tie ženy, keď ich poznáte, kto to sú. Že či sú ony teraz spokojné, ak je to pravda, keď bol a aj je s nami! Ja Borisa absolútne nedržím! Je tu sám od seba, vôbec by nemusel, keby to nechcel on sám,” šokuje reakciou dvojnásobná mamina, ktorá je, zdá sa, úplne nad vecou a z Borisovej nevery si ťažkú hlavu nerobí.

Rovnako je na tom pravdepodobne aj Boris. Ten včera zverejnil na Instagrame záber z Dubaja, na ktorom drží v náručí svoje bábätko. ,,S mojim Abinkom na dovolenke,” zanechal pri snímke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

kollár

Zdroj/Foto: Instagram/_leyla_lv_, kollarboris