Komička Simona prekvapuje: Zhodila oblečenie, ukázala sa len v bielizni!

Dátum:

Objaviť ženu, ktorá je so svojim výzorom stopercentne spokojná, je ako hľadať ihlu v kope sena. Nielen mnohé kyprejšie, ale aj celkom útle dámy neraz bojujú so svojou postavou, ktorú túžia mať podľa predpísaných ideálov krásy. Má to však skutočne zmysel?

Obľúbená komička Simona Salátová patrí medzi ženy, ktorých postavy sú označované ako „krv a mlieko“, pričom ona sama neraz priznala, že kvôli kilám navyše bojovala s urážkami či predsudkami. Tvár relácie Silná zostava si však z nepriazne hejterov ťažkú hlavu nerobí a ženám zdvíha sebavedomie tým, že sa miluje presne taká, aká je.

Stand-up hviezda vo svojom podcaste 90-60-90 priznala, že napriek prvotnému dojmu z jej tela opakovane diétovala, a taktiež sa venuje športu, pričom v akejkoľvek podobe sa snaží zachovávať si pozitívny vzťah k svojmu výzoru.

„Chodiť s očami dokorán neznamená vedieť podľa oblečenia odhadnúť charakter, podľa postavy vlastnosti, podľa počtu vlasov určovať koeficient šťastia. Je to nefér! Nie je to spravodlivé! Predsa sme si na to zvykli a z krásy urobili karikatúru. Podľa nedosiahnuteľných ideálov určujeme miesta v rebríčku atraktivity. Naozaj tvoje BMI rozpovie tvoj životný príbeh? Nech je akékoľvek. Bodyshaming sa stal tichým spoločníkom,“ uviedla pred pár týždňami, pričom aktuálne sa odhodlala na zverejnenie nečakaných záberov.

Simona sa totiž postavila pred objektív a nafotila snímky len v spodnom prádle, kde si brucho prekrýva rukami. Okolo seba má narážky ako: „Fuj, tučná, zase pribrala či daj si šalát,“ s ktorými sa potýka nejedna žena. Ona však v hrdosťou dvíha hlavu, pričom podporu jej vyjadrili raper Kali, Veronika Nízlová či Kristína Tormová.

Pikantné zábery Simony môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/simonacomedy

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...