Bábätko malo byť podľa plánu už niekoľko dní na svete, no napokon sa tak stalo až 23. mája. Pár, ktorý sa preslávil vďaka reality šou Love Island, sa teší z krásneho chlapčeka.

Laura a Martin Kulhánkovci sú dôkazom, že skutočná láska sa dá naozaj nájsť aj v reality šou. Dvojica sa do seba zamilovala v prvej sérii Love Island, ktorú i vyhrala, a po návrate domov vôbec nezaháľala. Len pár mesiacov nato prišli zásnuby a v auguste uplynulého roku rozprávková svadba.

Presne na Vianoce sa manželia ozvali z dovolenky na Zanzibare, odkiaľ fanúšikov informovali, že blondínka nosí pod srdcom dieťatko. Dvojica už bola na jeho príchod pripravená pomerne dlho, no chlapčekovi sa z bruška nechcelo.

,,Spoločne sme na túto chvíľu netrpezlivo čakali a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša rodina je v túto chvíľu kompletná, pretože k nám včera pribudol tento malý zázrak,” pochválili sa čerství rodičia synčeka, ktorý dostal meno Matteo. ,,Maminka a náš šampión sú zdraví ako repa a všetko prebehlo v poriadku. Ďakujeme za všetky správy, ktoré nám posielate. Veľmi si to vážime,” napísali Laura a Martin k prvému záberu s ich bábätkom. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/chrebetova