Do verejného konfliktu medzi Borisom Kollárom a Barborou Richterovou sa najnovšie zapojila známa žena. Zdá sa, že aj ona má čo povedať na adresu dvojnásobnej mamičky a dokonca sa ukazuje, že jej nedávno stopla jednu zo služieb, ktorú jej dodávala.

K drsným útokom zo strany Barbory Richterovej sa najnovšie vyjadrila žena, ktorá bola jedinou právoplatnou manželkou Borisa Kollára, i keď ich manželstvo bolo uznané iba v USA. Reč je o Linde Antal Rezešovej, ktorá verejne vyjadrila svoj názor na dvojnásobnú mamičku. Otvorene skritizovala praktiky bývalej plavkyne.

,,Je to hnus, lebo si myslím, že je tu na Slovensku množstvo žien, ktorým otec ich detí neplatí letenky do luxusných destinácií, nekúpil im dom, auto, nedáva im nadštandardné výživné, neprepláca každý výdavok,“ s  hnevom napísala na sociálnej sieti. Až teraz to však začne byť zaujímavé, keďže Richterová nedávno oznámila, že Boris Kollár jej pozastavil dodávky barelovej vody do domácnosti. Distribútorkou spomínanej vody pritom nie je nikto iný ako Rezešová. Podľa jej slov za tovar nikdy nezaplatila ani euro, keďže sa o platby staral predseda parlamentu.

,,Dovolila som si z úcty k Borisovi prerušiť dodávky vody pre Barboru,“ priznala Linda. Exmanželka politika sa rozhodla, že dodávky vody bude namiesto brunetky dodávať chlapčekovi s downovým syndrómom. Následne znova bránila Kollára, s ktorým má aj po rokoch veľmi dobré vzťahy. ,,Boris je aký je a áno, má slabosť na ženy a rád sa rozmnožuje. Ale nie je zákerný a zlý ako je Barbora,“ dodala podnikateľka.

Vyjadrenie Lindy Antal Rezešovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lindarezesova  |  Foto: FB/Barbora Richterova, Boris Kollar, IG/lindarezesova