Predvolebná kampaň je v plnom prúde, pričom zahrňuje i veľké množstvo politických debát. Nedávno s rozhovorom súhlasil aj Igor Matovič, ktorému však veľmi rýchlo praskli nervy. Skúsený redaktor sa nenechal zahnať do kúta a žiadal od politika odpovede na mnohé otázky.

Redaktor Peter Bielik urobil rozhovor pre denník Pravda, pričom jeho hosťom bol Igor Matovič. Prvých 20 minút sa interview nieslo v relatívne pokojnom duchu, no šéfa strany OĽANO a priatelia pripomienka o jeho diplomovej práci priam naštartovala. Redaktora okamžite upozornil, že sa absolútne nevyzná do trestného poriadku.

Bielik sa však snažil držať témy: ,,Všetci vieme, ako ste vyštudovali vysokú školu, pán Matovič. A že aj diplomovku ste si kúpili. Preto sa vás pýtam na vašu kvalifikáciu,“ zareagoval. Jeho vyjadrenie Matovič mentálne nezvládol. ,,Ste úbohý, ste úbohý chrapúň,“ kričal na redaktora.

49-ročný novinár sa nenechal vyviesť z miery a naďalej sa snažil Trnavčanovi vysvetliť, že základy práva mal aj na žurnalistike. Bývalému premiérovi naďalej kypela krv v žilách a nedokázal sa kontrolovať. ,,Ste chrapúň a ste hanba vášho otca. Všetci o vás v brandži vedia, že za euro napíšete čokoľvek voči politikom, ktorí vám nevyhovujú. Ste hanba! Chrapúň a lokaj mafie,“ priam vrieskal Matovič. Bielik požiadal svojho hosťa, aby sa zdržal komentárov na adresu jeho otca. Následne sa situácia upokojila, no debata pokračovala v poriadne napätej atmosfére.

Konflikt Bielika a Matoviča

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pravda | Foto | Video: FB/Pravda