Šou Tvoja tvár znie povedome je poriadne náročná nielen pre súťažiace hviezdy, ale aj pre tím v zákulisí, ktorý sa stará o dokonalé masky, kostýmy či choreografiu. Tí sa musia popri práci občas popasovať aj s hviezdnymi maniermi niektorých účinkujúcich…

Šou Tvoja tvár znie povedome nie je len o talentovaných účinkujúcich, ktorých vidíme každú nedeľu vystúpiť na pódiu. Veľký podiel a zásluhu na skvelých výsledných efektoch majú aj šikovní maskéri, kostymérky či choreografi a tanečníci, ktorí musia so známymi tvárami šoubiznisu urobiť aj nemožné a vykúzliť z nich v priebehu jedného týždňa celkom nového človeka.

Popri svojej práci ale musia občas čeliť aj hviezdnym manierom účinkujúcich, ktorí vedia v zákulisí vyrobiť scénu pre maličkosti. Najnovšie začal podľa informácii Nového Času vyvolávať konflikty jeden z najmladších súťažiacich Miro Šmajda (29), ktorý sa má mimo kamier správať trochu inak ako na pódiu. Ten sa okrem toho, že sa má údajne cítiť ako veľká hviezda, začal obúvať aj do nelichotivých vyjadrení poroty po poslednom vystúpení. Kritika kolegov sa pritom vzniesla aj na Kulyho, ktorý domrvil ich prvé spoločné vystúpenie.

Dano Dangl mu spolu s Andrejom Bičanom naložili po stvárnení Seala za to, že počas vystúpenia začali z jeho výkonu cítiť opäť Mira. Bývalý superstarista mal mať v zákulisí na ich adresu ostrejšie poznámky, no ani tam jeho vyčíňanie, ktoré sa stupňuje, neskončilo: “Jeho správanie je čím ďalej, tým horšie. Najnovšie nebol spokojný s hodnotením poroty. Veľké scény robil aj pri maskéroch,” prezrádza zdroj zo štábu. Miro sa mal dokonca sťažovať aj pri odstraňovaní masky, po ktorej sa mu mali na tvári objaviť akési fľaky: “Začína už všetkým liezť pekne na nervy,” dodáva.

A čo na to samotný Šmajda? Ten si zo zákulisných informácií o jeho nevhodnom správaní ťažkú hlavu nerobí: „Už som si zvykol, ešte dávno v SuperStar, na pozíciu čierneho Petra, keď mi Paľo Habera nakladal každé kolo. Som salámista, pre mňa je primárne, aby sa to páčilo divákom, aby sa pobavili,” prezrádza spevák, ktorému vraj na hodnotení poroty až tak nezáleží a vyjadril vďaku maskérom aj celému technickému tímu za výrobu náročnej masky. Na záver dodal, že ide o zábavnú šou ľudí s vyladenou kariérou, nie reality šou, no nechajme sa prekvapiť, či na verejnosť preniknú aj ďalšie pikošky o Mirových reakciách mimo kamier.

Náročná príprava Mirovej masky Seala.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram