Reality šou Love Island si získala zástupy divákov, pričom mnohí s nadšením sledovali rozvíjajúce sa vzťahy pred televíznymi kamerami. Po veľkolepom finále, do ktorého sa prebojovali tri páry, sa však jeden z nich musí vyrovnať s trpkým rozchodom. K tomu došlo len pred niekoľkými dňami.

Princíp hry reality šou Love Island je jasný. Súťažiaci musia nájsť svoju spriaznenú dušu, s ktorou sa prebojujú až do finále, kým mnohé z párov spolu ostali aj po vypnutí kamier. Z druhej série to však neplatí pre Sabinu a Zbyňka, ktorí sa mali rozísť po nedávnej športovej akcii.

„Boli sme spolu na Oktagone v Ostrave, vrátili sme sa a Sabina si večer začala písať s Muradovom. Už druhý deň ju pozýval na rande a dal jej na seba telefónne číslo. Sabina mi hovorila, že o nič nejde, že je to len sranda,” uviedol Zbyněk pre český portál nova.cz s tým, že ho mala dokonca oklamať.

„Povedala mi, že ide za rodinou na chatu. Muradov začal pridávať na Instagram príspevky, že je v Alpách a deň potom zdieľala Sabina fotky z hotelových raňajok,” tvrdí Zbyněk, ktorému mala dnes už bývalá priateľka zlomiť srdce. Svoju verziu však ozrejmila aj samotná brunetka s tým, že expartner Moniky Bagárovej sa jej len slušne opýtal, či prišla so Zbyňkom domov v poriadku.

„Myslím si, že nemám zakázané sa s niekým baviť, písali sme si úplne normálne. Zbyněk si všetky tie správy nahral, takže o tom, ako to bolo, ani nemôžem klamať. Nepísali sme si nič, čo by Zbyňkovi malo prekážať,” objasňuje Sabina. Zároveň dodáva, že fešák z Love Islandu mal zájsť aj do jej konverzácie v telefóne s kamarátkami, čo bola posledná kvapka.

„Správy si nielenže prečítal, ale tiež natočil, a to je pre mňa neprípustné. Na to som prišla domov a on sa so mnou rozišiel. Po dvoch dňoch sa mi ospravedlňoval, že to chce vrátiť späť, ale ja som povedala, že toto bol vrchol a klesla moja dôvera voči nemu,” priblížila situáciu z nedávnych dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nova.cz, IG/loveislandcs, sabina.karaskovaa