Denný seriál Mama na prenájom prišiel v utorok do svojho finále. Avšak, našťastie, len jeho tretia séria a diváci sa už o pár mesiacov môžu tešiť na pokračovanie obľúbených príbehov. V nich už ale zrejme jednu z ústredných postáv neuvidíme.

Naďa a Martin sa konečne dozvedeli radostnú správu, a to, že kráska nosí pod srdcom vytúžené bábätko. To však bola zrejme jediná pozitívna “zápletka” poslednej epizódy tretej série Mamy na prenájom.

Mama na prenájom prišla do finále: Koniec, aký nikto nečakal

Beáta oznámila Edovi, že sa s ním chce rozísť, Paľo Mazák a celá nemocnica sa dozvedeli o vražde, ktorej sa v minulosti dopustila riaditeľka Eva Ciranová, a Lenka sa rozhodla odísť so svojou láskou do Španielska. A zdá sa, že sa naspäť nevráti – v pokračovaní seriálu tak už jednu z hlavných postáv neuvidíme. Nasvedčujú tomu rozlúčkové slová herečky Diany Ristovej, ktoré zanechala na Instagrame.

,,Som vďačná, že som Lenke mohla dať tvár, pocity a život ja. Mi nemálo prirástla k srdcu. Niektoré životné obdobia sa mi počas natáčania dokonca diali paralelne v živote, ako aj na pľaci. Aaaa okrem toho, posledný natáčací deň, ktorý som mala, sme točili v ext vo výkupnom obchode. Tam mi kolega našiel jediný hrnček s menom !Lenka! Odvtedy je u mňa doma – ten hrnček,” napísala predstaviteľka pôvabnej recepčnej či Nadinej najlepšej priateľky.

,,Bola to neuveriteľná jazda, ktorá mi naozaj, naozaj zmenila život. Ďakujem patrí všetkým drahým kolegom, štábu, produkcii, @tvmarkizaofficial a všetkým, s ktorými sme spoločne strávili nespočetné množstvo hodín. Bolo to šialené makačské obdobie po všetkých stránkach a po necelých 2tisíc obrazoch, ktoré som v tomto seriáli natočila, je práve teraz na svojom konci 🥹 ahoooj,” prekvapila Diana, ktorá príspevkom fanúšikov poriadne zarmútila. Ako jej totiž mnohí zanechali v komentároch, mysleli si, že sa Lenka zo Španielska vráti. Herečkine slová však, bohužiaľ, hovoria o opaku.

Zdroj/Foto: Instagram/dianaristova_, tvmarkizaofficial