Máte už plány na koniec roka? Tak by ste si ich mali zrušiť. Minimálne podľa kresťanského numerológa Davida Meadeho, ktorý má pre ľudstvo jasný odkaz. Roku 2018 sa vraj ani nedožijeme, keďže nás už čoskoro čaká definitívny koniec sveta.

Pravdepodobne vám nasledujúca teória príde (rovnako ako nám) poriadne pritiahnutá za vlasy a prinajmenšom zvláštna. Americký numerológ David Meade je však o jej správnosti skalopevne presvedčený. A o čo vlastne ide? Dňa 21. augusta 2017 nás má čakať zatmenie Slnka. Udalosť známa tiež pod názvom „the Great American Total Solar Eclipse“ alebo tiež „Veľké americké zatmenie Slnka“ má pritom odštartovať hotovú katastrofu.

A ako na to náš pán numerológ prišiel? Teraz sa podržte. Z Biblie! Aby sme boli presní, povedať mu to mal Starý zákon – kniha Izaiáša, kapitola 13, verše 9 a 10. „Hľa, prichádza deň Hospodina – krutý deň plný hnevu, divokého hnevu, aby bola krajina plná hriešnikov spolu s nimi navždy zničená.“ Dobré, že? Ale to ešte nie je koniec. Meade, vedúci hnutia Nibiru apokalypsa, náš definitívny koniec vyrátal z biblických veršov, ale aj pozícií planét a hviezd. Dokazovať to má aj pokračovanie z Biblie. „Hviezdy nebies a ich súhvezdia už nebudú ukazovať svoje svetlo. Stúpajúce Slnko bude tmavé a Mesiac viac nedá svoje svetlo,“ píše sa v Biblii.

Ak ešte stále nemáte dosť, teraz sa to zmení. Meade totiž poskytol svoje vyjadrenie aj denníku Daily Star, v ktorom ľudstvo vyzval, aby zatmenie Slnka nebrali na ľahkú váhu. „Keď sa zatmenie 21. augusta začne, východ Slnka bude temný, ako predpovedá Izaiáš. Zapojený Mesiac sa nazýva aj čierny Mesiac, ktorý sa vyskytuje každých 33 mesiacov. V Biblii sa božské meno Elohim objavuje v knihe Genesis 33-krát. Zatmenie sa začne v Lincoln Beach (štát Oregon), 33. štáte Ameriky a skončí na 33. stupni v Charlestone v Južnej Karolíne. Takéto zatmenie Slnka sa nevyskytlo od roku 1918, čo je 99 rokov – alebo 33×3.“

Dobre, „dôkazov“ máme dosť. A kedy to vlastne má ten koniec sveta nastať? Do kalendára si rozhodne poznačte dátum 23. septembra 2017, pretože práve v tento deň to má všetko vypuknúť. Inak, Meade to zistil z Biblie, z 12. kapitoly knihy Zjavenie, ktorá opisuje „veľké znamenie v nebi.“

Foto: YouTube.com, Michaelrolsen.com