Po sérii kontroverzných účinkujúcich prišiel rad aj na ňu! Kráľovná škandálov v slovenskom šoubiznise mieri do kulinárskej šou Bez Servítky a to, že o zábavu nebude núdza, môžu diváci vytušiť už z prvej upútavky!

Alex Wortex je známa predovšetkým svojim podrezaným jazykom a výstredným oblečením. Vyzývavé kúsky nebudú chýbať ani pri natáčaní televíznej relácie, kde okrem iného predvedie aj svoje zručnosti v kuchyni.

Šok zo svojho hostiteľa neskrývali ani noví súťažiaci. „Čo ona bude jesť celý týždeň?” zamýšľal sa jeden z nich po tom, čo ich známa influencerka oboznámila s jej jedálničkom- týždeň mala stráviť len konzumáciou výživnej šťavy, vďaka čomu sa má pýšiť plochým bruškom.

To však nebolo všetko, čo hosťom výraznej postavičky vyrazilo dych. Jednu z nich zarazil moment, kedy im Alex naservírovala jedlo na spoločnom tanieri. „Príde ti to také hygienické jesť z jedného taniera, že jeme všetci?” okríkla ju, na čo Wortex sebavedome reagovala: „Ale áno!” Celý diel si diváci budú môcť pozrieť už dnes o 17:50 hod. na JOJ-ke!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj/Foto: YouTube