Kontroverzná slovenská speváčka sa fanúšikom pochválila s veľkou životnou novinkou. Guľaté bruško už nezakryje, pričom tehotenstvo potvrdila aj na sociálnej sieti…

Vyzývavá speváčka Suzie Hroncová, ktorá je dcérou legendy Branislava Hronca a herečky Judity Vargovej, sa po šokujúcich hudobných novinkách pochválila krásnou správou. Na Vianoce fanúšikom oznámila s fotkou z ultrazvuku, že je tehotná.

Čoskoro tak privedie na svet bábätko, o čom svedčí aj jej poriadne zaguľatené bruško. Ku radostnej novinke jej už stihli zablahoželať aj známe speváčky ako Natália Hatalová či Barbora Balúchová, ktorá šokovala správou o druhom dieťati.

O čom sa však príliš nehovorí, je otec speváčkinho dieťaťa. Kým v minulosti randila so slovenským raperom Slipom, dnes sa nevie, či stále tvorí pár s mužom menom Richard, alebo je otcom drobca niekto úplne neznámy. Z jej slov je ale zrejmé, že otecko stojí po jej boku a v tehotenstve kráske pomáha: „Budem mama! Veľmi sa tešíme a už sa nevieme dočkať tejto malej fazuľky,“ napísala. Blahoželáme!

Suzie Hroncová je tehotná
Novinku oznámila svetu už na Vianoce

Zdroj | Foto: Instagram