Známe osobnosti sa dennodenne chvália na sociálnych sieťach novými tetovaniami, ktoré skrášľujú ich telá. Pre niektorých je to doslova mánia a vlastnia ich už niekoľko. Najnovšie prišla s prírastkom známa speváčka, ktorá už neraz všetkých šokovala svojim vystúpením. Koho tvár jej pribudla na tele?

[sociallocker] Pred mesiacom navždy odišla do speváckeho neba ďalšia veľká hviezda – David Bowie, ktorého smrť zasiahla nejedného fanúšika. Jeho veľkým obdivovateľom bola aj speváčka Lady Gaga, ktorá sa rozhodla uctiť si jeho pamiatku naozaj vo veľkom štýle. Deň pred odovzdávaním hudobných cien Grammy sa na svojom snapchate podelila so svojim novým tetovaním. Jej hrudný kôš teraz zdobí nikto iný, ako samotný David. Tohto diela sa zhostil Mark Mahoney, americký tatér, ktorého klientmi sú napríklad Rihanna či Lana Del Rey. Predlohou spevákovej podobizne sa stal jeho šiesty album s názvom Aladdin Sane, ktorý má pre Gagu hlboký význam. Vo videu, ktoré tiež zdielala napísala, že je to obraz, ktorý zmenil jej život.

Gaga bude tou osobou, ktorá bude mať tú poctu vzdať hold tejto legende aj na cenách Grammy. Podľa informácií mala byť súčasťou tohtoročnej spevákovej šou, no úmrtie Bowieho zmenilo všetky plány. Môžeme sa teda tešiť na zaujímavé predstavenie, a kto vie, čím Gaga prekvapí tentokrát.

lady gaga lady gaga tattoolady gaga

Zdroj: mirror.co.uk Foto: mirror.co.uk [/sociallocker]