Slovensko si aktuálne prechádza mimoriadne ťažkým obdobím, kedy sú na všetkých občanov bez rozdielu kladené vysoké nároky v boji s pandémiou koronavírusu. Výnimkou, ktorá je momentálne neustále na očiach verejnosti, nie sú ani politickí činitelia, pričom o poriadne faux pas sa postaral samotný minister zdravotníctva Marek Krajčí.

Je tomu len zopár dní, čo predsedkyňa politickej strany Za ľudí, podpredsedníčka vlády SR a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Facebook nevinnnú fotografiu, kde je zachytená na rokovaní vlády. Ako uviedla, práve v tom okamihu schvaľovali okrem iného aj pomoc pre SZČO a zamestnávateľov, aby sa odložili splátky poistného v dôsledku pandémie.

Pozornému oku Slovákov však neunikol fakt, že v pozadí záberu sa nachádza aj minister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorý je na snímke zvečnený bez rúška a so spokojným úsmevom na tvári! Aj keď sa na neho v rôznych skupinách zniesla mimoriadna vlna kritiky, fotografia bola zhotovená ešte 27. januára, pričom minister práve pil džús.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/ Veronika Remišová