Dobročinná akcia a spoločesnká udalosť roka Ples v Opere 2018, priniesla okrem dobročinosti, úžasneho jedla a pitia, tanca a zábavy aj neuveriteľnú prehliadku dámskych rób, ktorými sa pýšili ich majiteľky. Všetky vyzerali prekrásne, no jedna vynikala!

Reč je o skvelej a nesmierne charizmatickej herečke Božidare Turzonovovej, ktorá zvolila naozaj elegantný a svieži “look”. V decentných bielych šatách so zdobením vynikala aj medzi mladšími ročníkmi a dovolíme si tvrdiť, že ich doslova “prevalcovala”.

Dôkazom sú facebookové, instagramové či webové reakcie a ankety ohľadom najkrajšej róby, v ktorých pani Turzonovová, jednoznačne a s prehľadom zvíťazila. I pod naším článkom o róbach z Plesu v Opere sa objavilo množstvo komentárov, ktoré svedčali o kráse a elegancii pani Turzonovovej.

My sme však zistili, ktorá dáma je zodpovedná za nádherné šaty, ktoré na sebe mala. Tou osobou je úspešná módna návrhárka Jana Pištejová, ktorá okrem pani Turzonovovej navrhla šaty napríklad pre Zlatku Puškárovú či Karolínu Chomistekovú. Skvelá práca!

Zdroj: Instagram, Facebook | Foto: Instagram, Facebook