Uplynulú noc sa v Bratislave konala najprestížnejšia udalosť v roku, ktorá na Slovensku odštartovala plesovú sezónu. Plesu v opere sa zúčastnilo 300 párov, pričom medzi tých, ktorí sa na bále objavujú pravidelne, zavítali aj nové osobnosti z verejného diania.

12. februára sa konal už 19. ročník charitatívnej udalosti Ples v opere, ktorá štandardne zahajuje bálovú sezónu na Slovensku. Medzi známymi osobnosťami sa tentokrát objavili aj celkom nové tváre, ktoré dostali pozvánku a svojou troškou prispeli na jedinečný charitatívny rozmer akcie.

Medzi inými sa spoločenskej udalosti zúčastnila aj čoraz populárnejšia komička Evelyn, ktorá sa okrem vystupovania vo videách objavila aj vo filmoch, seriáloch, no taktiež sprevádzala divákov obľúbenou reality šou Farma 10. Poklad Markízy sa medzi hosťami ukázal po boku dizajnéra Milana Švingála, pričom neprehliadnuteľné šaty mala Evelyn od návrahára Mária Nguyena.

Práve tie dopĺňali dokonalý make- up a vlasy, vďaka čomu sa moderátorka a komička premenila na skutočnú kráľovnú plesu. Čo hovoríte na jej premenu vy? Za nás rozhodne 10/10.

Zdroj: Instagram/Evelynjefresh, milanwtf