Ďalšia svadba v slovenskom šoubiznise odhalená! Blonďavá kráska, ktorá kedysi randila s Adeliným bývalým frajerom, sa včera vydala. Pozrite, aká bola zo známej Slovenky nádherná nevesta.

Známa kráska Ľubica Štepánová (29) sa do toho rozhodla praštiť a v sobotu si neďaleko Nitry zobrala svojho priateľa Martina Šimiaka (26). Dnes už s manželom čaká Miss Universe z roku 2012 bábätko a starajú sa aj o psíka plemena Shiba inu.

O svadbe informoval fanúšikov netradične sám ženích, keď na sociálnej sieti zverejnil dojímavé vyznanie pre svoju drahú: “Si tá najúžasnejšia žena, akú som si len mohol vysnívať a už sa teším, keď ťa o druhej prvýkrát uvidím pred oltárom vo svadobných šatách. Si moje všetko a milujem ťa najviac na svete,” vyznal Ľubici lásku Martin, ktorý dodal, že by na svojom živote po ich boku nič nemenil.

Dvojica sa zoznámila v roku 2016 pred Vianocami, keď sa u kamarátky Silvie, ktorá práve piekla vianočné maškrty, zastavila Ľubica a neskôr aj Martin, a práve tu sa zrejme zrodila ich láska. Krásna misska v minulosti chodila aj s bývalým priateľom Adely Vinczeovej, fotografom Rasťom Brezovským, no dvojica sa po rokoch rozišla. Adela zažila s Rasťom len krátky románik, no ani Ľubke nebol súdený fotograf a životnú lásku našla až vo svojom Martinovi. Novomanželom blahoželáme!

Miss Universe 2012 Ľubica Štepánová si zobrala Martina Šimiaka

Rasťo Brezovský chodil s Ľubicou, no krátky románik zažil aj Adelou Vinczeovou

Zdroj │ Foto: Instagram