Kým v minulosti mali najmenší poslucháči len obmedzené množstvo interpretov, ktorých hudbu mohli počúvať, dnes sa s nimi akoby roztrhlo vrece. Po ére Zlatej brány, Petra Nagyho, Mišky Paštékovej, Vaša Patejdla či Beaty Dubasovej nastúpili na detskú hudobnú scénu noví interpreti, ktorí úspešne zabávajú dievčatká a chlapčekov takmer od narodenia. 

Okrem Mira Jaroša, Smejka a Tanculienky, Spievankova či Fíha Tralala si mimoriadnu pozornosť detí získalo aj sympatické duo Paci Pac. Ako uvádza samotný hudobník Mário Praženec, ktorý kedysi pôsobil v kapele Iné Kafe, dvojica vznikla vďaka jeho dcérke, nakoľko chcel pre ňu písať prvé pesničky. Kým zo začiatku skladby spievala Adriana Pešinová, neskôr ju nahradila Nikoleta Kupčíková, ktorú by ste “v civile” možno ani len nespoznali.

24-ročnú krásku, ktorá momentálne v projekte spieva ako PACI, si poslucháči mimoriadne obľúbili a ešte pred zahájením turné si dopriala exkluzívny oddych. Pôvabná blondínka ešte v januári odletela na dovolenku na slnečný Zanzibar, odkiaľ fanúšikom poslala aj nejeden pozdrav.

Nikoletu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nikoleta_kupcikova, paci_pac