Šou Ruža pre nevestu je momentálne v plnom prúde a vo vile v Turecku je stále 10 žien, ktoré bojujú o priazeň podnikateľa Tomáša. V skutočnosti sú však súťažiace už doma, pričom jedna z nich šokovala fanúšikov, keď sa im ukázala s novou schudnutou postavičkou.

Televízia Markíza už o pár dní odvysiela ďalšiu časť Ruže pre nevestu. O srdce Tomáša sa uchádza 10 dievčat, ktoré podnikateľovi naposledy predviedli zmyselný brušný tanec. Prednedávnom usporiadali krásky aj súťaž Miss Ruža, ktorú napokon vyhrala speváčka Katarína Talanová.

Krehká umelkyňa svoju bielu ružu použila na rande s Tomášom, ktoré však nedopadlo najlepšie. Aj napriek tomu sa však romantická Katka v šou udržala a čakajú ju tak ďalšie týždne vo vile.

V skutočnosti sú však už všetky účastníčky reality šou doma, odkiaľ sa prihovárajú svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Samotná Katka pred pár hodinami všetkých odrovnala najnovším záberom, na ktorom predviedla dokonalú figúru. Pochválila sa predovšetkým faktom, že sa jej od skončenia šou podarilo zhodiť 12 kilogramov. “58 kg. V Ruži pre nevestu som mala 70 kg,” uviedla spokojne k záberu v čiernych nohaviciach a krátkom tope. Zväčšené pery a výrazne zmenenú vizáž predviedla nedávno aj bývalá moderátorka Markízy, ktorá je na nespoznanie.

KATKA V ŠOU

KATKA TERAZ

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia Markíza, IG/katytalan