Dnes večer čaká na fanúšikov šou Ruža pre nevestu ďalšia epizóda, v ktorej opäť nebude núdza o dramatické situácie. Čo-to z diania na Srí Lanke prišla do piatkového Telerána porozprávať jedna z účinkujúcich a pri tejto príležitosti si kráska obliekla outfit, aký by ste určite nečakali.

Ivana Kasalová je už z hry o Radkove srdce von, a to napriek tomu, že bola súperkami označená za najviac obľúbenú osobu vo vile. Ako však sama prezradila v piatkovom Teleráne, kde zavítala ako hosť, svoje vypadnutie neberie ako prehru. Medzi ňou a ženíchom totiž nebola dostatočná chémia na to, aby mala snahu oňho bojovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

Návšteve rannej relácie predchádzal večerný výber outfitu, pri ktorom si Ivka ako pravá žena nevedela dať rady. ,,Zajtra idem do Telerána a ja neviem čo na seba. Už som až tak zúfalá, že som si povedala, že pôjdem v pyžame. Pretože je to Teleráno, ráno to pozerávam v pyžame, tak aj tam by som mohla byť v pyžame. Ale neviem akože, pomoc,” prihovorila sa kráska sledovateľkám na svojom Instagrame.

Ako sa počas vysielania ukázalo, sympatická blondínka svoje slová myslela vážne a naozaj do televízie dorazila v pyžame, z čoho ostali prekvapení aj samotní moderátori Lenka Šóošová a Roman Juraško. Na Ivkinu obhajobu však treba povedať, že pyžamo posunula na vyššiu úroveň a spolu s doplnkami vyzeralo ako elegantný komplet.

 

Zdroj/Foto: Instagram/ivanaunlimited