Známa herečka prekvapila všetkých fanúšikov. Len osem mesiacov po oficiálnom rozchode s manželom sa potvrdili hneď dve veľké novinky. Krásna blondínka je zasnúbená, a dokonca aj tehotná!

Herečka Michelle Williams poriadne prekvapila. 39-ročná kráska sa iba v roku 2019 rozišla s manželom Philom Elverumom, pričom oficiálny rozvod stále neprebehol. Len osem mesiacov po rozchode sa ale blondínka poponáhľala a momentálne je šťastná v náručí iného.

Jej novou láskou je režisér Thomas Kail (42), s ktorým sa najnovšie zasnúbili. To však nie je všetko! Dvojica má byť podľa informácií britského Mirror dokonca v sladkom očakávaní. Všetko sa malo prevaliť v okamihu, keď sa fotografom podarilo zachytiť herečku v Londýne pri nákupe detských vecičiek. Michelle už vychováva dcéru Matildu (14) zo vzťahu so zosnulým hercom Heathom Ledgerom.

Herečka napriek viacerým neúspechom v oblasti lásky na city nezanevrela. Ako sama prezradila, nikdy sa nevzdala v hľadaní tej pravej lásky a šťastia. Všetky ženy pritom vyzvala, aby sa nezmierili s niečím, čo pripomína väzenie alebo ubližuje a hľadali to pravé. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels