Seriál televízie Markíza Milenky zožal v roku 2018 medzi slovenským divákmi obrovský úspech. Na obrazovkách zažiarila aj v našich končinách pomerne neznáma Antónia Lišková, ktorá žije dlhodobo v Taliansku. Herečka sa po rokoch rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu.

Seriál Milenky sa pred pár rokmi okamžite zaradil medzi obľúbené a mimoriadne sledované. Diváčky doslova hltali životné príbehy štyroch hrdiniek, ktoré prežívajú nevšedné situácie. Medzi známymi menami ako Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová a Gabika Marcinková sa objavila aj Antónia Lišková. Tá pritom ukázala i svoju dcéru, z ktorej vyrástla poriadna kočka.

Blondínka, ktorá pochádza z Bojníc, však už dlhodobo žije v Taliansku, kde sa jej rovnako podarilo presadiť vo svete filmu. 45-ročná herečka je pritom zapamätateľná i vďaka svojmu blond účesu, ktorému bola roky verná. Pred pár dňami ale poriadne prekvapila, keď sa ukázala fanúšikom na sociálnej sieti v celkom novej podobe. Všetkých totiž šokovala hnedými vlasmi v slušivom skrátenom strihu. Ako sa vám pozdáva zmena herečkinho imidžu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza, FB/MILENKY, IG/antonia_liskova_official