Táňa Pauhofová je na slovenskej hereckej scéne synonymom kvality, krásy, umenia a elegancie. Jedinečná umelkyňa, ktorá je predovšetkým tvárou Slovenského národného divadla, sa na televíznych obrazovkách síce často neobjavuje, no o to viac jej fanúšikov potešilo, keď prikývla na seriálovú úlohu markizáckeho projektu Milenky.

Je to len zopár týždňov, čo TV Markíza uviedla na svojich obrazovkách mimoriadne populárny seriál Milenky, ktorý si okamžite získal tisíce skalných fanúšikov. Nielen dejová línia, ale aj dokonalé kostými či skvelé herecké obsadenie dodáva projektu nadčasový nádych, ktorý sa dostal pod kožu ženám po celom Slovensku. Uplynulý piatok ukončil seriál svoju prvú sériu, pričom televízni diváci sa už dnes môžu tešiť na poriadny posun v príbehu.

Druhá ,,kapitola” sa totiž bude odohrávať po roku od poslednej scény a ako sa zdá, zo seriálovej Sandry, ktorá sa spočiatku nešťastne zamilovala do Mareka Geišberga, sa stane nevesta. Tentokrát podľahne čaru rovnako hriešneho Róberta Jakaba, ktorý sa v prvej sérii okrajovo mihol len dvakrát. Na sociálnej sieti Instagram sa už objavili i prvé fotografie televíznych novomanželov a ostáva iba otázkou, či bude tento zväzok šťastný alebo len ďalšou zápletkou vo vzťahoch krásnej ryšavky. Tiež sa už neviete dočkať? :)

Páčia sa vám svadobné šaty seriálovej Sandry?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Instagram