Silviu Kucherenko by sme mohli jednoznačne označiť za kráľovnú premien. Ako totiž iba pred pár hodinami sama dokázala na sociálnej sieti, prejsť priam neuveriteľným výzorovým progresom dokáže doslova za pár krátkych dní!

Je tomu práve 15 rokov, čo slovenská verejnosť spoznala kontroverznú modelku Silviu Kucherenko, keď začala tvoriť pár s moderátorom Vilom Rozborilom. Vtedy ešte tmavovláska bez estetických zákrokov nafotila snímky pre magazín Brejk, čím si získala mimoriadnu pozornosť.

Časom sa však dnes už blondínka s hviezdou relácie V siedmom nebi rozišla a vydala sa za podnikateľa Sergeja, s ktorým má milovaného syna Alexandra. Ako sa zdá, Silvia, ktorá sa prezentuje vždy dokonale upravená, sa však neštíti zverejniť ani odvážnejšie zábery, na aké by si iné dámy netrúfli.

Kým niektoré ženy by svoje snímky s dvadsiatimi kilogramami navyše schovali na dno šuflíka, Kucherenko sa fotografiou, kde je tesne po pôrode, pochválila na sociálnej sieti. Ako však uviedla, kilá zhodila za neuveriteľné tri týždne!

Prvá foto v pôrodnici 5.12.2010 (pribrala som 20 kg), druhá foto roluj 24.12.2010 som schudla hneď do 3 týždňov 15 kg… Čiže, baby, dá sa. Kľudne Vám sem dám aj takú foto (ktorú by iné nezverejnili, aby ste nehovorili, že tu dávam príliš dokonalé foto… Dávam také, aká je realita, nemám problém,” nechala sa počuť blondínka. A teraz vážne- spoznali by ste ju na prvý pohľad?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia v pôrodnici..

.. a o tri týždne neskôr!

Foto: Instagram/official_silviakucherenko