22-ročný spevák, ktorý si získal výraznú priazeň mladých poslucháčov, sa okrem iného vzorne stará aj o rozkošnú dcérku Neu. Dievčatko už onedlho oslávi druhé narodeniny, pričom Matúš Kolárovský vydáva jeden úspešný singel za druhým.

Aktuálne sa niekdajšia hviezda seriálu Pán profesor spojila so speváčkou Alyou, s ktorou vydali spoločný singel NEBO. Horúca novinka je popového žánru, pričom v nej spojili svoje sily interpreti Illuminate. Výsledkom je krásna a emotívna skladba, ktorá chytí za srdce.

Interpreti prezradili, že NEBO vznikalo na netradičnom mieste na chate v srdci lesa, kde mali možnosť načerpať potrebnú atmosféru, ktorú sa obom umelcom podarilo premeniť v tvorivom procese na krásny výsledok. Novinku hudobne spracoval Matej „Maxo“ Mikloš a master skladby spravil Miroslav Chyška.

Pod vizuálne spracovania sa podpísal Martin Miko z Illuminate. Atmosféru skladby zachytil pri západe slnka na skalnatom útese. „Skladbu NEBO by sme radi s ALYA venovali všetkým, ktorým sa v živote občas dejú nechcené udalosti, no neboja sa prekonávať prekážky a idú odhodlane za svojím snom,“ uzatvára YAEL.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/matuskolarovsky | Video: YouTube