Vokálna kapela For You sa dostala do povedomia slovenských poslucháčov ešte v roku 2016, kedy vydala svoje prvé dva albumy. Následný hit Nenahraditeľná so Simou Martausovou z nich urobil jednu z najúspešnejších acappiel na domácej pôde, pričom tentokrát prichádzajú s „novinkou“ Lady Carneval!

Pocta Karlovi Gottovi! Aj tak by sa dal nazvať najnovší projekt vokálnej kapely For You, ktorá sa postarala o jedinečnú novinku. Piati hudobníci, používajúci miesto hudobných nástrojov výhradne svoje hlasy, prespievali jeden z najväčších hitov zosnulého maestra Lady Karneval.

“Vždy nás veľmi prekvapilo, že pri koncertovaní v zahraničí si ľudia spievali túto pieseň s nami. Za to si Karel Gott naozaj zaslúži veľký obdiv a rešpekt,” neskrýva obdiv speváčka Katalin Lantos Borbély. Ako tiež dodala, v repertoári má For You túto skladbu už dlhší čas. A ako vzniká tvorba úspešných Slovákov?

“Proces tvorby je veľmi jednoduchý. Základom je pohodlné usadenie, káva, čaj a dobrá nálada. Tvoríme všetci spoločne. Keďže každý z nás je úplne iný, vie priniesť do aranžu zaujímavé nápady a feelingy. V našich aranžmánoch sa snažíme priniesť vždy niečo nové. Radi experimentujeme, ale zároveň si zachovávame náš rukopis,” uzatvára členka kapely Nika Barľáková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube, FB/Karel Gott