Veronika Cifrová Ostrihoňová tvorí spolu s manželom Matejom pár už celých jedenásť rokov. Ich prvorodená dcéra Sára oslávila v septembri prvé narodeniny, no tváričku dievčatka sa zvedavcom na sociálnych sieťach zatiaľ spozorovať nepodarilo. Jedna fotografia však fanúšikom pozornosti neunikla. Kto je tá blondínka na Sajfovom ramene?!

Samozrejme, jedná sa o šťastnú, vtedy ešte iba začínajúcu dvojicu v rozkvete z novembra 2009. Matej Sajfa Cifra a jeho pôvabná manželka Veronika v týchto dňoch oslavujú výročie, pričom moderátorka sa na sociálnej sieti podelila s receptom na dlhotrvajúci vzťah. “V uplynulých dňoch som si veľa pozerala staré fotky. S Maťom sme spolu jedenásť rokov, takže zážitkov je kopec. Nie všetky super pozitívne, nie vždy sa nám chcelo smiať, nie vždy jednému z nás nepreskakovalo, nie vždy sme boli na jednej lodi, ale povačšine aspoň na jednom mori. Odkedy sa narodila Sarina, všetko je trochu rýchlejšie, trochu unavenejšie, trochu viac baby-friendly. Aj sa stále veľa smejeme, aj sa viac chápeme, aj sa viac tolerujeme, ja teda Maťa určite viac obdivujem, aj máme viac vrások, a stále málo trpezlivosti,” prezradila Veronika.

Ako tiež vo svojom vyznaní uviedla, dôležitý je pre ňu predovšetkým fakt, že sú to na fotkách stále “oni”. “Lepšie tolerujem, že sa pán manžel štyrikrát po niečo vráti, kým finálne odíde z domu, a z piatich položiek nákupného zoznamu donesie dve,” priblížila stále zamilovaná blondínka. Zároveň priznala aj skutočnosť, že si váži, ako Matej rešpektuje jej negatívny postoj k vareniu a ranným rozhovorom.

“Rezultát je teda jasný – čas nám a zároveň Maťovej vizáži prospieva. A keď mi občas píšete ako sa Vám náš vzťah páči, prípadne chcete tipy, mám len jeden. Mať sa radi, nech sa deje čokoľvek, a vydržať. Ostatné život zariadi sám. Tiež, že dlhá prechádzka a pohár vareného vína dorieši, čo treba. A ak nie, aj tak je to v poriadku,” dodala Veronika Cifrová Ostrihoňová v závere príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ veronikaostrihonova, kristianakona, FB/ Matej Cifra