Len nedávno médiami otriasol ďalší krach dlhoročného manželstva Andyho Krausa (49) a jeho manželky Daniely (44). Podľa nej má byť za všetkým utajovaný vzťah Andyho s mladou herečkou Natáliou Puklušovou (32). Aj keď všetci očakávali rozvod a nový šoubizový vzťah, všetko je inak. 

[sociallocker]Andy Kraus si prežíva poriadne turbulentné obdobie. Po stabilnom 17-ročnom manželstve s Danielou, s ktorou vychovávajú 2 deti, sa všetko zosypalo ako domček z karát. Pri natáčaní seriálu “Dovidenia, stará mama” sa údajne zahľadel do mladej herečky Natálie, s ktorou má podľa slov manželky randiť už od apríla. Po vyjadreniach producenta aj manželky to začalo vyzerať na skorý rozvod a začiatok nového vzťahu, ktorý napokon potvrdil aj samotný Andy.

Došlo však ku nečakanému zvratu, ktorý asi predpokladal len málokto. Andy Kraus sa do rozvodu vôbec nehrnie a aj keď sa manželka Daniela otvorene vyjadrila, že na rozvod je pripravená a čaká už len na papiere a žiadosť, z jeho strany k činom nedošlo. Práve naopak. Zdroj z okolia manželského páru pre Nový Čas prezradil, čo sa deje: „Andy Natálii povedal, že si musí dať pauzu, aby si ujasnil, čo ďalej. Natália je z toho nešťastná, ocitla sa totiž v role čakateľky. Nesie to ťažko, nevie, na čom je a ako sa Andy nakoniec rozhodne,“ prezrádza pozadie zamotaného trojuholníka.

andy kraus rozvod
Andy je naďalej vzorným otcom a dcére zaobstaral takýto domček.

Zdá sa teda, že Andy momentálne poriadne zvažuje, čo podniknúť ďalej a či je rozvod a rozbitie rodiny ten najlepší krok. Natália sa k celej veci odmieta vyjadriť a zjavne čaká, ako sa Andy rozhodne.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]