Scenárista Andy Kraus (49) len nedávno šokoval informáciou, že chystá veľký návrat úspešného slovenského seriálu Panelák. Plánuje však veľké zmeny v obsadení a pôvodní herci môžu zabudnúť na svoje účinkovanie.

[sociallocker]Príprava seriálu Panelák sa čoskoro rozbehne a tak je logickým krokom, že scenárista Andy Kraus už zvažuje, koho do očakávaného seriálu obsadí. Všetci akosi rátali s tým, že pred kamery sa postavia ostrieľané stálice a hviezdy, ktoré boli pre Panelák typické. Andy má však na ich účinkovanie celkom iný názor: “Zostavu bolo nutné obmeniť, lebo dejová linka pôvodných postáv sa už nedala ďalej rozvíjať. Pribudnú noví herci, pričom niektorí sa objavia len v úvode Paneláka,“ prezrádza pre Nový Čas svoje zámery Kraus.

serial panelak

V pomykove ostali aj niektorí herci, ktorí ešte nemajú svoje účinkovanie ujasnené. Jediná herečka, s ktorou Andy pri natáčaní ráta po celý čas, je Diana Mórová v kľúčovej úlohe Ivany Švehlovej. Ani tá sa však nevedela celkom k novej situácií vyjadriť so slovami, že ju Andy doposiaľ nekontaktoval. No a či bude v seriály účinkovať aj mediálne prepieraná Natália Puklušová, ktorá má stáť za Andyho rozpadom manželstva? Scenárista túto možnosť úplne zamietol s tým, že Natália sa v Paneláku neobjaví.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]