Kristína Kövešová sa vrátila z Ukrajiny: TOTO videla na vlastné oči!

Dátum:

Kristína Kövešová rozhodne patrí k odvážnym reportérkam, pričom sa neraz dostala do ohrozenia života. S mikrofónom pravidelne naháňa dílerov drog, pedofilov či zlodejov. Bolo tak otázkou času, kedy sa vydá na cestu na Ukrajinu, aby videla život miestnych občanov počas prebiehajúcich útokov.

Známa markizáčka strávila s kameramanom viac ako týždeň v Ľvovskej oblasti na Ukrajine. Aj napriek tomu, že ide o menej nebezpečné mesto v súvislosti s bombardovaním, tisícky ľudí sa snažia nájsť útočisko práve tu. U našich východných susedov sa tak stala svedkom veľkého utrpenia a smútku, ktoré neraz zasiahlo aj ju.

Kristína priznala, že počas jedného dňa v teréne plakala aj trikrát, keďže videla zúfalstvo mnohých ľudí, ktorí už pri sirénach ani neutekali do úkrytu a jednoducho rezignovali. ,,Vojna je najhoršie zlo, čo existuje. Tam vidíš tú koncentrovanú bolesť ľudí. Bolo to veľmi ťažké,“ povedala po príchode na Slovensko v rannej relácii Teleráno.

37-ročná redaktorka napokon zverejnila šokujúci záber. ,,Túto foto som robila na Ukrajine, po niekoľkých dňoch nespania, zničená po chorobe, unavená z terénu a bolesti, nenamaľovaná, s neumytými vlasmi, úplne bez mihalníc,“ opísala Kövešová svoj vtedajší vzhľad, no zároveň danú fotografiu považuje za jednu z najsilnejších, aké má. Uvedomila si totiž, že hodnota ženy nie je závislá od jej vzhľadu, ale od činov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza, IG/kristinakovesova  |  Foto: IG/kristinakovesova, FB/Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...