Slovenská speváčka Kristína Peláková, ktorá iba pred pár mesiacmi prekvapila fanúšikov kontroverznou reklamou pre kozmetickú značku Dermacol, prichádza s novým hitom. Spolu s českým krásavcom Davidom Gránským nahrala jedinečný hit pre všetkých zamilovaných.

Kristína Peláková, ktorá patrí k najúspešnejším slovenským interprétkam, spojila svoje sily s kolegom z reklamy pre Dermacol a spoločne naspievali nový duet “Stále ťa mať”. O text novinky sa postaral Kamil Peteraj, pričom hudbu zložil Martin Kavulič. „Mám obrovskú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň „Stále ťa mať“ nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner,” prezradila speváčka o svojej novinke.

Ako následne priznal David, od prvého tónu okamžite vedel, že chce byť súčasťou tohto projektu, ktorý naspievali v bratislavskom štúdiu. “Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovou hudobnú kariéru, a prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe,“ uviedol nadšený český umelec. Vo videoklipe k singlu účinkuje okrem interpretov aj krasokorčuliarska dvojica, ktorá už spolu nesúťaží, avšak pre tento projekt sa dali opäť dokopy.

Text, tak ako pri iných Kristíniných pesničkách, napísal Kamil Peteraj, romantickú hudbu zložil Martin Kavulič. Song už má aj unikátny videoklip. Režíroval ho Vlado Kriško, produkciu zastrešil Mayo Hurajt a účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica, ktorá už spolu nesúťaží. „Táto úžasná skladba má pre mňa osobne veľké čaro a eleganciu, ktorú vo videoklipe perfektne stvárňujú aj naši bývalí slovenskí reprezentanti v tanci na ľade Lukáš Csölley a Federica Testa. Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok,“ dodala Kristína.

Video: YouTube