Po troch mesiacoch vysielania sa len pred pár hodinami odohralo v aréne reality šou Farma semifinále, z ktorého vzišla aktuálna TOP 3 jedenástej série. Po mimiriadne vyrovnanom súboji medzi Romanou a Kikou odišla z duelu ako porazená práve fotomodelka, ktorá vypadla po prehre v almanachu.

Farma 11 dnes pozná svojich finalistov, ktorí už o pár hodín zabojujú o výhru vo výške 75 000 €. Tesne pred bránami dlho očakávaného súboja šou opustila fotomodelka Kristi Dali. Ako uviedla u Martina Šmahela, na svoje pôsobenie na statku je hrdá, pričom nielen jej rodina či priatelia, ale ani ona sama neočakávala, že vydrží pred kamerami tak dlho. Po zhodnotení účinkovania sa vyjadrila aj na adresu svojho televízneho partnera, s ktorým sa navzájom dopĺňali dlhé týždne. Aj keď množstvo divákov vzťah Kristíny a zasnúbeného Rada odsudzovalo, výrazná kráska rozpovedala, ako medzi nimi prišlo k zblíženiu.

Kým totiž v závere šou tvorili nerozlučnú dvojicu, po úvodnom príchode na statok tomu bolo celkom inak. Východniar a západniarka si totiž vôbec nepadli do oka a pociťovali k sebe predovšetkým negatívne emócie. Ako totiž priznala, Rado jej nebol vôbec sympatický a cestu si k nemu našla až po pár dňoch. Všetko sa zlomilo, keď si súťažiaci v jeden večer vychutnávali relax vo vírivke a dvojica sa začala rozprávať dlhé hodiny. Po antipatiách sa medzi nimi prelomili ľady a od nasledujúceho rána sa stretávali v pávovni. Práve tu totiž mohli byť bok po boku aj v čase, kedy bola Farma ešte rozdelená a rozprávať sa o tom, čo ich trápi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Prirodzené priateľstvo sa tak časom prehĺbilo v čosi viac. “Zo začiatku som sa veľmi bránila, veľmi, nerobilo mi to dobre, lebo naozaj som chcela.. Chcela som cítiť také to blízko, že ho objať, proste, naozaj, mne to veľmi chýbalo a cítila som, že musím. Ale vedela som, že nie je to úplne vhodné, lebo vonku proste niekto na to pozerá a on mi prejavoval tú náklonnosť dosť intenzívne, čiže to bolo veľmi ťažké, ako cúvať pri ňom, pretože ja som sa snažila strániť,” povedala otvorene Kristi.

Zmena prišla v momente, kedy sa farmárka dostala do duelu a uvedomila si, že k Radovi bola odmeraná nasilu a chcela to zmeniť. Na otázku Martina Šmahela, čo cíti k Popradčanovi, bola napokon prekvapivo úprimná: “Neviem si predstaviť byť bez neho, keď vyjdeme von. Potrebujem ho mať pri sebe, čiže.. Neviem povedať, že milujem, ako on mi viackrát povedal, je to také.. Skoro. Ale je to určite, že mám ho veľmi rada,” povedala bez okolkov Kristína, pričom dodala, že ho ľúbi, len potrebuje zistiť, aký je vonku. S rozvahou tiež dodala, že Farma je úplne iný svet a realita býva rozdielna, avšak Rada stále potrebuje mať po svojom boku.

Celý rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/farma.markiza, markiza.sk