Kristína šokuje: Poľovník jej zastrelil psa na súkromnom pozemku, TAKTO reagovala polícia!

Dátum:

Bol to deň ako každý iný. Keď pálivé slnečné lúče konečne vystriedalo príjemné prítmie, Kristína sa spolu so svojim psom Hodorom rozhodla vybehnúť na krátku prechádzku. A to bol začiatok konca!

28. júla sa približne o pol 10 večer vybrala mladá žena na prechádzku so svojim psom na miesto, kde nikoho neohrozoval. Po príjazdovej ceste k farme v Mošovciach sa šantil zvyčajným spôsobom, kým Kristína nezačula výstrel. Poľovník mal nezákonným spôsobom popraviť jej psa, o čom svedčí nenahlásenie streľby a následný útek muža z miesta činu.

„Za azda najhoršie považujeme, že poľovník strieľal ako oproti osobe venčiacej psy, tak aj oproti trom domom a hospodárskym zvieratám nachádzajúcim sa v tesnej blízkosti. Policajt privolaný na miesto činu bol zhrozený, čo sa nedá povedať o kolegoch, ktorí nás pri podávaní trestného oznámenia odhovárali kvôli absencii priamych dôkazov,“ uviedla zdrvená žena, ktorej milovaného psa už nikto nevráti.

Ako ďalej uvádza vo svojom príspevku na sociálnej sieti, rozhodne nejde o prvý prípad v tejto oblasti, kedy však nebol vinník ani raz hľadaný či potrestaný. Najšokujúcejší fakt na celom prípade je, že pes Hodor bol zastrelený na súkromnom pozemku svojej rodiny. Máte podobnú skúsenosť? Informujte nás!

Zdroj: Facebook/K.Ch.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...