Bol to deň ako každý iný. Keď pálivé slnečné lúče konečne vystriedalo príjemné prítmie, Kristína sa spolu so svojim psom Hodorom rozhodla vybehnúť na krátku prechádzku. A to bol začiatok konca!

28. júla sa približne o pol 10 večer vybrala mladá žena na prechádzku so svojim psom na miesto, kde nikoho neohrozoval. Po príjazdovej ceste k farme v Mošovciach sa šantil zvyčajným spôsobom, kým Kristína nezačula výstrel. Poľovník mal nezákonným spôsobom popraviť jej psa, o čom svedčí nenahlásenie streľby a následný útek muža z miesta činu.

“Za azda najhoršie považujeme, že poľovník strieľal ako oproti osobe venčiacej psy, tak aj oproti trom domom a hospodárskym zvieratám nachádzajúcim sa v tesnej blízkosti. Policajt privolaný na miesto činu bol zhrozený, čo sa nedá povedať o kolegoch, ktorí nás pri podávaní trestného oznámenia odhovárali kvôli absencii priamych dôkazov,” uviedla zdrvená žena, ktorej milovaného psa už nikto nevráti.

Ako ďalej uvádza vo svojom príspevku na sociálnej sieti, rozhodne nejde o prvý prípad v tejto oblasti, kedy však nebol vinník ani raz hľadaný či potrestaný. Najšokujúcejší fakt na celom prípade je, že pes Hodor bol zastrelený na súkromnom pozemku svojej rodiny. Máte podobnú skúsenosť? Informujte nás!

Zdroj: Facebook/K.Ch.