Slovenská herečka Kristína Tormová sa v minulosti objavovala v mnohých seriáloch i filmoch, pričom jej cudzie neboli ani divadelné predstavenia. Posledných pár rokov sa však z obrazovky úplne vytratila a zdá sa, že k zvratu tak skoro nedôjde.

Diváci mohli obľúbenú herečku vidieť v seriáloch Som mama, Tajné životy či Ochrancovia, no objavila sa aj vo filmoch Únos, Anjeli a ďalších. Tormová však v posledných rokoch odmietala akúkoľvek hereckú ponuku, v dôsledku čoho si zatvorila mnohé dvere na nové príležitosti.

Kristína priznala, že spočiatku odmietla aj seriál Som mama, ktorý je inšpirovaný jej knihou, no napokon ju tvorcovia presvedčili. ,,Ani české seriály či filmy som nechcela robiť, lebo jednoducho neviem skĺbiť herecký život s rodinou a myslím si, že by mi to bolo potom ľúto, lebo ten čas s deťmi mi nikto nevráti. Dobrovoľne som sa vzdala hereckej práce, a preto som sa dala na tú prácu, ktorú robím, že píšem,“ povedala 39-ročná umelkyňa pre plusku.sk.

Rodáčka z Bratislavy je tak mamou na plný úväzok, pričom jej radosť robia dvojičky Ela s Matildou a synček Alan. Aj napriek tomu, že herectvo prakticky zavesila na klinec, stala sa úspešnou podnikateľkou a influencerkou. V zálohe má taktiež moderovanie, ktoré ju mimoriadne baví, a dokonca sa nebráni ani zaujímavej ponuke z tejto oblasti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/kristina.tormova, alexkinova, YT/Kampaň sedem životov