Život nám prináša okrem pozitívnych chvíľ i tie negatívne, s ktorými musíme zo všetkých síl zabojovať. Svoje by o tom vedel povedať i známy hollywoodsky herec, ktorému diagnostikovali rakovinu.

Val Kilmer je talentovaný hollywoodsky herec, ktorý už v útlom detstve vynikal v hraní, písaní ale i spievaní. Postupom času sa začal v sfére herectva pohybovať a angažovať stále viac. Z divadelných dosiek sa na filmové plátno dostal v roku 1984, kde zahviezdil v komédií Prísne tajné. Neskôr sa venoval striedavo filmovej, ale i divadelnej tvorbe. Na svojom konte má množstvo svetoznámych filmov, ktoré obľubujete určite aj vy. Môžete ho poznať taktiež zo snímkov ako sú  Top Gun (1986) či Willow (1986). Zahral si aj vo filmoch The Doors (1991), Horlivosť (1995) a  Batman navždy (1995).

V živote herca sa však vyskytla nepríjemná zdravotná situácia, ktorá teraz už zrelému päťdesiatnikovi robí vrásky na čele. Herec totiž trpí rakovinou ústnej dutiny. Podľa slov hereckého kolegu je Kilmer stále chorý. Na toto tvrdenie reagoval i samotný herec: ,,Áno, liečil som sa z rakoviny a jazyk mám stále opuchnutý, no zlepšuje sa to,” vyjadril sa herec. Veríme, že sa z choroby čím skôr vylieči.

Zdroj: aol.com | Foto: Instagram | Ilustračná foto: pixabay.com