Silvia Kucherenko patrí na Slovensku medzi najväčšie milovníčky plastík a vylepšení zovňajšku. Okrem pŕs či pier si ale kráska nechala vylepšiť aj nos. Neuveríte, ako vyzerala modelka pred týmto zákrokom.

Silvia Kucherenko sa netají láskou k estetickým zákrokom či plastikám. V minulosti priznala zväčšenie pŕs na veľkosť tri a s výsledkom sa pochválila aj na sociálnej sieti. Rovnako tak si necháva pravidelne vyplniť i svoje pery, hoci okolo tejto témy robila dlhé roky tajnosti.

37-ročná modelka má za sebou ale aj úpravu svojho nosa, ktorý vyzeral kedysi celkom inak. Na Instagrame zverejnila zábery z čias, keď mala mamička syna Alexandra tmavé vlasy a o čosi odlišnejšie črty v porovnaní so súčasnosťou.

Túto zmenu si ale pochvaľuje a aj ostatným ženám, ktoré so svojím výzorom nie sú spokojné, odporúča nájsť si dobrého chirurga: “Dala som si robiť nos, lebo sa mi môj jednoducho nepáčil. Robili mi ho vo Viedni, tak toľko moje odporúčanie. Nehovorím, že máte ísť k nemu, ale zvážte, kam pôjdete a hlavne, keď to máte v hlave, choďte,” dodáva Kucherenko, ktorá za operáciu zaplatila niečo medzi 6 až 7-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/official_silviakucherenko