Ruženka sa ako mnoho jej predchodcov rozhodla nájsť stratené šťastie v šou Extrémne premeny. V čase, keď posielala prihlášku do televíznej šou, ani len netušila, ako sa jej počas nasledujúceho roka zmení život.

Dvojnásobná mamička sa totiž netajila tým, že s manželom nemajú idylický vzťah- priam naopak. Hádky a nezáujem striedala nevera z mužovej strany, čo naivná Ruženka znášala aj počas začiatku premien. Až do momentu, kedy obdržala telefonát s nečakanou správou- opäť bola podvedená s inou ženou.

V momente, keď sa nadaná milovníčka tanca rozhodla zveriť svoj život do rúk psychologičky a Maroša Molnára, sa jej život doslova zmenil od špiku kosti. Nielenže sa rozhodla pre náhly rozvod, ale postupom času začala vďaka Marošovej manželke Zuzane Molnárovej nadobúdať stratené sebavedomie a sebadôveru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Počas galavečera tak mohli diváci vidieť jednu spokojnú ženu plnú radosti zo života, a to dokonca i s vylepšeným úsmevom od zubných špecialistov. Ruženke sa podarilo schudnúť krásnych 50 kíl a ako sama tvrdí, jej duševná i fyzická premena vôbec nekončí- práve naopak, ešte len začína.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk