Jennifer Lopez posledné dva mesiace pravidelne zapĺňala stránky časopisov kvôli svojmu najnovšiemu vzťahu s mladým kolegom z brandže. Párik bez problémov zverejňoval na sociálnych sieťach svoje zaľúbené fotky, no nikdy svoj vzťah oficiálne nepotvrdil. V súčasnosti sa však zdá, že po dvoch mesiacoch ich romanci odzvonilo.

47-ročná oceňovaná speváčka i príležitostná herečka je celému svetu známa a to aj vďaka svojim vzťahom. Počas svojho života bola trikrát vydatá, pričom najkratšie manželstvo jej vydržalo rok a najdlhšie desať rokov, v ktorom bola s Marcom Anthonym. Po ich rozchode sa speváčka dala dokopy s mladunkým tanečníkom, s ktorým bola vo vzťahu naozaj veľmi dlho, dokonca sa skloňovali aj slová ako svadba či spoločné dieťa. JLo a Casper Smart si však dali zbohom v lete minulého roka.

Od decembra sa začalo pošuškávať, že kráska tvorí pár s kanadským muzikantom. Drake ju dokonca navštívil na jej vystúpeniach a na internete dokonca zverejnili snímku, ako sa jeden k druhému túlia. 30-ročný bývalý priateľ Rihanny bol natoľko štedrý, že Jennifer venoval poriadne drahý náhrdelník. Dvojica však svoj vzťah nikdy oficiálne nepotvrdila, no celý svet ich už bral ako nový šoubiznisový párik.

Drake a Jennifer Lopez

Zdá sa, že ich láska vypršala a pred pár dňami sa rozišli. JLo na svojom Instagrame dokonca zverejnila výrok, ktorý tomu nasvedčuje a v momente jej verní fanúšikovia pochopili, o čo ide. Blízky zdroj dokonca prezradil dôvernú informáciu, že to je len nateraz a Drake sa bude o ňu pokúšať, keď sa vráti zo svojho európskeho turné.

“Načasovanie je všetko. Ak sa to má stať, stane sa a pre správne dôvody.”

Foto: Instagram | Zdroj: Usmagazine.com