Koncom januára sa v kuloároch prevalila správa, že bývalá tenistka Anna Kournikova (38) a jej dlhoročný partner Enrique Iglesias (44) majú očakávať svoje tretie dieťatko. Aj keď sympatický pár uvalil už pred rokmi na svoje súkromie informačné embargo, zhovorčivý bol tentokrát brat kráľa rytmických hitov.

Je tomu len zopár dní, čo denník Daily Mail prišiel s prekvapivou správou, že bývalá tenisová hviezda Anna Kournikova má byť v sladkom očakávaní tretieho dieťatka. Po dvojičkách Lucy a Nicholasovi, ktoré prišli na svet v decembri 2017, bola dlhovlasá blondínka zvečnená španielskym magazín Hola! na lodi v Miami, kde pod vetrovkou ukrývala veľké tehotenské bruško.

Ako sa však ukázalo, dnes mamička na plný úväzok mala spevákovi Enriquemu porodiť dieťa už pred pár dňami! Spevákov brat Julio prezradil túto súkromnú informáciu v čilskom rádiu ADN, kde uviedol, že Enrique má tretie dieťa a je veľmi šťastný. Ako tiež dodal, to, akého je bábätko pohlavia či kedy sa narodilo si rodina necháva ako tajomstvo. Z dvojice, ktorá sa dala dokopy v roku 2001 pri natáčaní videoklipu k spevákovmu hitu Escape, sú tak trojnásobní rodičia!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Daily Mail | Foto: Twitter, IG/enriqueiglesias