Najúspešnejší český moderátor, ktorého si domáci poslucháči rádia Europa 2 strážia ako oko v hlave, začínal svoju kariéru sťa by sebavedomý mladík. Vtedy o polovicu mladší Mareš odpálil svoj prvý veľký hit „Tři slova“, za ktorým nasledovala srdcervúca skladba „Lži jsou jako déžď“. 

A darí sa im dodnes! Leoš Mareš odpálil v apríli tohto roka mimoriadne úspešný koncert v pražskej O2 aréne, ktorého sa zúčastnili tisíce moderátorových fanúšikov. Nadšení poslucháči boli svedkami jeho najväčších hitov, ktoré sprevádzali hudobné čísla hostí rapera a moderátora.

Aj keď malo ísť o jediné a posledné dva koncerty jeho kariéry, v Marešovi sa po nadšených recenziách a prosbách zo strany divákov predsa len niečo zlomilo. Iba prednedávnom tak oznámil, že sa opäť vráti na pódium, pričom chystá ďalšie tri veľkolepé vystúpenia, opäť v pražskej O2 aréne.

Úspech predaja lístkov, ktorý bol spustený 5. novembra, však zrejme neočakával ani samotný interpret. I keď by ste si možno pomysleli, že o koncert Leoša Mareša v dňoch 16, 17 a 18. mája 2019 bude mať záujem len hŕstka jeho fanúšikov, vedzte, že predaj vstupeniek bol za jediný deň doslova neuveriteľný!

„Leoš Mareš predal za podoludnie na svoje tri koncerty už 15 000 lístkov za približne 15 miliónov českých korún,“ uviedol pre extra.cz interný zdroj. Ako vidieť, česká superstar je skutočne majstrom vo svojom obore, veď predať za pol dňa vstupenky na koncert za približne 580 000 eur, to je už niečo!

Zdroj: extra.cz | Video: YouTube | Foto: Instagram/LeosMares